O nas
O nas

O nas

Centrum Szkoleń Informatycznych Vedius jest firmą doradczo-szkoleniową. Dostarczamy profesjonalną wiedzę oraz eksperckie umiejętności w zakresie nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Ambicją firmy jest oferowanie Klientom wysokiej jakości usług szkoleniowych oraz specjalistyczny konsulting IT. Oferta firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Realizujemy szkolenia komercyjne oraz projekty szkoleniowe współfinansowane z Unii Europejskiej.

Jesteśmy pierwsza firmą szkoleniową w Małopolsce, która uzyskała Certyfikat Jakości Usług Szkoleniowych wydany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Certyfikaty MSUSES (Małopolskie Standardy Usług Edukacyjno Szkoleniowych) wydawane są po przeprowadzeniu audytu w firmie szkoleniowej i są podstawą do weryfikacji jakości usług szkoleniowych świadczonych przez firmy.

Od grudnia 2015 roku firma VEDIUS posiada akredytację Małopolskiego Kuratorium Oświaty w Krakowie dla świadczonych usług edukacyjno – szkoleniowych. Akredytacja została uzyskana po audycie i kontroli procedur i jakości świadczonych przez naszą firmę usług szkoleniowych, które zostały bardzo wysoko ocenione. Uzyskanie akredytacji wpisuje się w strategię rozwoju firmy – budowanie mocnego ośrodka szkoleniowego świadczącego usługi najwyższej jakości.

Jesteśmy certyfikowanym laboratorium egzaminacyjnym ECDL – nasze laboratorium egzaminacyjne ECDL pod względem ilości wykonanych egzaminów jest jednym z najprężniej działających w Małopolsce

Specjalizujemy się w szkoleniach z zakresu technologii internetowych, graficznych oraz programistycznych. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług. Naszą siłą jest znakomity zespół trenerów i konsultantów. Szkolimy w oparciu o nasze autorskie programy szkoleniowe z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu i zaplecza dydaktyczno-technicznego. Naszą wizytówką jest jakość prowadzonych szkoleń potwierdzona zadowoleniem i satysfakcją Klienta.

Zapraszamy do współpracy firmy poszukujące wykonawców projektów szkoleniowych na terenie Małopolski oraz sąsiednich województw. Zajmujemy się kompleksową organizacją szkoleń: zapewniamy miejsce szkolenia, sprzęt, trenerów, catering. Posiadamy nowoczesne sale szkoleniowe w Krakowie, oraz pracownie mobilne, przeznaczone do realizacji szkoleń wyjazdowych.

Serdecznie zapraszam do współpracy
Waldemar Węglarz