Projektowanie stron

Informacje o usługi

Strona internetowa to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda dotarcia do klientów. Nasi webmasterzy zaprojektują dla Państwa atrakcyjną i funkcjonalną stronę, we wskazanej technologii. Projektujemy strony www wykorzystaniem systemów cms a na życzenie Klienta również w każdej innej technologii.

Tworzymy:

  • Landing Page – tzw. strony lądowania
  • Wizytówki – najprostsze formy przekazu informacji dla osób oglądających naszą witrynę. Proste, a zarazem bardzo skuteczne.
  • Rozbudowane serwisy w oparciu o różnorakie rozwiązania dedykowane stosowane pod konkretną firmę lub zlecenie – nie boimy się wyzwań!

Nasze strony internetowe tworzymy w technologii responsywnej – witryny dostosowane do urządzeń każdego typu (telefon / tablet / komputer / urządzenia pośrednie). Przybliżanie, powiększanie i szukanie elementów nawigacyjnych już nie jest problemem!

Technologia ta jest mocno wspierana zwłaszcza przez wyszukiwarkę Google – dzięki czemu strona jest podbijana w wynikach wyszukiwania.

Od czego zaczynamy?

  1. Analizujemy Twoje potrzeby zadając masę pytań by poznać Twoją firmę / usługę / produkt.
  2. Sprawdzamy konkurencję, badamy rynek w oparciu o Twoje zapytanie.
  3. Budujemy innowacyjną szatę graficzną w oparciu o autorskie rozwiązania.
  4. Wdrażamy serwis tak aby był jak najlepszy i wygodny dla Ciebie oraz klientów.
  5. Testujemy jego funkcjonalność.
  6. Pomagamy Ci się z nim zapoznać i uczymy jak z niego korzystać.
  7. Jesteśmy cały czas do Twojej dyspozycji!

Nasz zespół

Nasz zespół tworzą młodzi Webdeweloperzy oraz graficy – firmy Vedius oraz pracownicy agencji interaktywnej E-Start. Połączenie zespołów zwiększyło moce wykonawcze obu firm i pozwoliło nam przyjmować do realizacji duże projekty

Pełne informacje o ofercie znajdują się na stronie zespołu projektowego: www.e-start.com.pl