Centrum Szkoleń Informatycznych Vedius jest firmą doradczo-szkoleniową. Dostarczamy profesjonalną wiedzę oraz eksperckie umiejętności w zakresie nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Ambicją firmy jest oferowanie Klientom wysokiej jakości usług szkoleniowych oraz specjalistyczny konsulting IT. Oferta firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Realizujemy szkolenia komercyjne oraz projekty szkoleniowe współfinansowane z Unii Europejskiej.

Jesteśmy pierwsza firmą szkoleniową w Małopolsce, która uzyskała Certyfikat Jakości Usług Szkoleniowych wydany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Certyfikaty MSUSES (Małopolskie Standardy Usług Edukacyjno Szkoleniowych) wydawane są po przeprowadzeniu audytu w firmie szkoleniowej i są podstawą do weryfikacji jakości usług szkoleniowych świadczonych przez firmy.

Od grudnia 2015 roku firma VEDIUS posiada akredytację Małopolskiego Kuratorium Oświaty w Krakowie dla świadczonych usług edukacyjno – szkoleniowych. Akredytacja została uzyskana po audycie i kontroli procedur i jakości świadczonych przez naszą firmę usług szkoleniowych, które zostały bardzo wysoko ocenione. Uzyskanie akredytacji wpisuje się w strategię rozwoju firmy – budowanie mocnego ośrodka szkoleniowego świadczącego usługi najwyższej jakości.

Specjalizujemy się w szkoleniach z zakresu technologii internetowych, graficznych oraz programistycznych. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług. Naszą siłą jest znakomity zespół trenerów i konsultantów. Szkolimy w oparciu o nasze autorskie programy szkoleniowe z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu i zaplecza dydaktyczno-technicznego.Naszą wizytówką jest jakość prowadzonych szkoleń potwierdzona zadowoleniem i satysfakcją Klienta.

Zapraszamy do współpracy firmy poszukujące wykonawców projektów szkoleniowych na terenie Małopolski oraz sąsiednich województw. Zajmujemy się kompleksową organizacją szkoleń: zapewniamy miejsce szkolenia, sprzęt, trenerów, catering. Posiadamy nowoczesne sale szkoleniowe w Krakowie, oraz pracownie mobilne, przeznaczone do realizacji szkoleń wyjazdowych.

Serdecznie zapraszam do współpracy
Waldemar Węglarz

Status prawny – dokumenty

Firma Vedius  jest wpisana do rejestru firm szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie. Numer rejestru: 2.12/00161/2009 – wpis-ris

Firma posiada status Laboratorium Mobilnego ECDL – nr PL-LAB0275 – laboratorium-ecdl-certyfikat.

Vedius posiada Certyfikat Jakości Małopolskie Standardy Usług Edukacyjno Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie – Znak Jakości MSUES.

Vediusa posiada akredytację Małopolskiego Kuratorium Oświaty w Krakowie – numer akredytacji: SEPZ-I.546.18.2015.ST – Akredytacja-kuratorium

Od 2016 roku firma Vedius jest również wpisana do rejestru Niepublicznych Placówek Kształcenia Ustawicznego, zatem na realizowane przez nas szkolenia wydajemy zaświadczenia MEN   – Wydział Edukacji wpis

W strukturach firmy działa Agencja zatrudnienia – agencja-zatrudnienia-wpis

Podmioty funkcjonujące w strukturze firmy

VEDIUS – Szkolenia  – w ramach tego podmiotu realizowane są szkolenia IT, doradztwo indywidualne z zakresu technologii informatycznych, szkolenia biznesowe oraz usługi egzaminacyjne ECDL (posiadamy mobilne komercyjne Laboratorium ECDL), wynajem sal szkoleniowych i komputerowych.

 

VEDIUS – Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego – to stosunkowo nowy podmiot działający w ramach firmy. Placówka została zarejestrowana w lutym 2016 roku. Jej celem jest realizowanie kwalifikacyjnych kursów zawodowych oraz kursów umiejętności zawodowych kończących się egzaminami i zaświadczeniami MEN. Placówka prowadzi kursy kwalifikacyjne E12, E13, E14.

  • E.12 Montaż i eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych
  • E.13 Projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami
  • E.14 Tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie bazami

Po ukończeniu trzech wymienionych powyżej kursów kwalifikacyjnych i pozytywnym zdaniu egzaminów z kwalifikacji uczestnik otrzymuje tytuł Technik Informatyk (dodatkowym warunkiem jest posiadanie wykształcenia średniego)

Placówka prowadzi również kursy umiejętności zawodowych z zakresu: systemów operacyjnych, sieci komputerowych, oprogramowania biurowego, grafiki komputerowej, projektowania stron WWW i aplikacji internetowych, tworzenie i administrowanie bazami danych, technologii internetowych i e-marketingu, programowania strukturalnego i obiektowego. Te szkolenia również kończą się egzaminami i zaświadczeniami MEN. Statut-VEDIUS

 

Agencja zatrudnienia – Od 2016 roku dla osób szkolonych przez naszą firmę przewidziane będzie dodatkowe wsparcie w zakresie aktywizacji i pośrednictwa na rynku pracy. Działalność agencji zatrudnienia w firmie Vedius to nie tylko sondowanie rynku pracy, badanie potrzeb i oczekiwań tegoż rynku ale i bezpośrednie pośrednictwo pracy. W dalszej części planowane jest uruchomienie platformy kontaktu osób poszukujących pracy z pracodawcami.