Bony szkoleniowe już dostępne – zapraszamy
Blog

Timeline

Blog

Bony szkoleniowe już dostępne – zapraszamy

Po długim oczekiwaniu ruszył w końcu system finansowania szkoleń przez tzw. bony szkoleniowe. Każda osoba pracująca, ucząca się lub zamieszkała na terenie województwa małopolskiego może skorzystać z dofinansowanych w 87% wybranych przez siebie szkoleniach i w wybranej przez siebie firmie. Centrum Szkoleń Informatycznych VEDIUS jest jedną z firm z branży IT w której można realizować dowolne szkolenie płacąc za niego bonem otrzymanym w WUP Kraków.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu – pomożemy przejść procedurę rejestracji i uzyskania bonów, doradzimy przy wyborze szkolenia.

Informacje pod numerem: 691 540 510

oraz na Facebook firmy: https://www.facebook.com/CS.VEDIUS

Pełne informacje o projekcie:

Projekt  jest finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego. Do 2023 roku dzięki tym środkom uda się przeszkolić nawet 25 tys. pracowników.

Bony szkoleniowe to wygodny sposób dofinansowania różnych form dokształcania. Każdy uczestnik projektu będzie mógł samodzielnie wybrać szkolenie z oferty firm współpracujących z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie. To ogromne udogodnienie, bo za szkolenie zapłaci otrzymanymi bonami, a wszystkimi formalnościami związanymi z rozliczeniem zajmie się firma szkoleniowa i operator finansowy.

W projekcie mogą wziąć udział pracujący Małopolanie, także ci prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą i nie zatrudniający pracowników. Uwaga, to oferta dla osób powyżej 25 roku życia i posiadających wykształcenie co najwyżej na poziomie ukończonego liceum lub technikum (łącznie z maturą) lub powyżej 50 lat z dowolnym wykształceniem. Warunkiem jest również zamieszkanie, nauka lub praca na terenie województwa małopolskiego.

Żeby wziąć udział w projekcie i zdobyć bon na szkolenie, trzeba najpierw przejść tzw. bilans kariery – czyli cykl spotkań z doradcą zawodowym, na podstawie których zostaną określone mocne strony kandydata, a także potencjalne kierunki rozwoju jego kariery. W efekcie ich ukończenia uczestnik otrzymuje specjalne portfolio, które jest przepustką do starania się o bony na szkolenie.

Bony szkoleniowe już dostępne – zapraszamy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *